فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
مستند گرداب

مستند گرداب، كاری از تیم رسانه ای مركز بررسی جرائم سازمان یافته

در حقیقت کسانی که کفر را به [بهای] ایمان خریدند هرگز به خداوند هیچ زیانی نخواهند رسانید و برای آنان عذابی دردناک است. (آیه 177 سوره مبارک آل عمران).

یکی از بهترین عیدی ها برای کاربران اینترنتی این بود که بالاخره کسانی آمدند و جلوی این همه فحشا را که از حدخود گذشته بود را گرفتند. آن هایی که همه ما برایشان دعا کردیم و خوشحال شدیم از این که آنقدر باهوش بودند که توانستند افرادی را از آن سوی دنیا به ایران آورده و سپس برای دستگیری آنان اقدام نمایند. هنر ایرانی در مغزش نهفته است و این بار هنر جوانان پاک ایران زمین در این بود که یک سری افراد که فضای اینترنت را آلوده کرده بودند دستگیر و بازخواست نمایند.

در طول مدت ایام سال نو چندین بار مجموعه گرداب پخش شد و بسیار مورد استقبال بینندگان قرار گرفت. بسیاری که در دنیای مجازی اینترنت دستی داشتند با دیدن این برنامه ها به خود آمدند تا به یاد داشته باشند که اینترنت تنها یک محیط مجازی است و هرکس می تواند در آن هرطور که بخواهد رفتار کند. مجموعه ای بسیار تکان دهنده بود ، چرا که همه ما بدون دقت به اطراف خود به دنیای مجازی اینترنت قدم می گذاشتیم. اما حالا دست یک سری از این افراد برای ما رو شده است و این موارد حاصل تلاش ماه ها و شاید هم سال ها جوانانی باشد که با هدف پاک نگه داشتن ایران و زنده ماندن دین و مذهب میان جوانان دست به کار شدند تا محیطی حداقل پاک تر از گذشته را برای کاربران فراهم آورند.

شاید هریک از ما نتوانیم ذره ای از زحمات این گروه را جبران کنیم اما فقط یک خسته نباشید هم می تواند تا اندازه ای از زحمات این افراد را جبران کند. در گشت و گذار در سایت ها این بار به مطلب جالبی از سایت گرداب برخورد کردیم و بد ندانستیم که از گرداب و اعضایش تشکری به این شکل داشته باشیم. فیلم مستند گرداب که در دو قسمت آماده شده است و در سایت گرداب هم قرار گرفته به درخواست بسیاری از کاربران بوده و ما هم قصد داریم برای تشکر و حمایت از گرداب و جوانان عزیز سپاه هم تشکری ویژه از آن ها داشته و هم این که این دو قسمت از مستند ها را در این سایت قرار دهیم تا بازهم کاربران از وجود چنین افرادی در دنیای مجازی اینرنت با خبر باشند.

امیدواریم که هرروز این جوانان برومند سرحال تر از گذشته به کار خود ادامه دهند به امید روزی که هیچ سایت مستهجن و هیچ گروه ناخلفی در اینترنت ایران یافت نشود.

قيمت : ۴۵۰۰ تومان
تعداد : 1 CD
 
محصولات مشابه

مستند تخم مرغ غول

David Attenborough در جزیره تخم مرغ غول پیکر پیدا کرد که مال بزرگترین پرنده ای بنام elephant bird بود که تاکنون زندگی میکرد.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

مستند دور دنیا در 80 گنج

در این مستند جهانگردی به کشور های آسیایی زیادی سفر می کند تا گنج ها و آثار باستانی مهم آنها را مورد بررسی قرار دهد.
قيمت : ۵۲۵۰ تومان
|
تعداد : 2 CD
   

مستند هفت رخ ایران زمین

فیلمی که 7 هزار سال تمدن ایران را به تصویر کشیده است و نمادهای هر دوره از تاریخ ایران را در کنار یکدیگر به مخاطب ارائه میکند.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند سيارات

این مجموعه علمی از تمام موضوعات مربوط به علم فضا را پوشش می دهد که روی آن بسیار کار شده و شامل 8 بخش!
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند چگونگی یادگیری یک زبان

این مستند درباره روش هایی است که بوسیله آن ها می توان یک زبان رسمی یک کشور و یا یک روستا را فرا گرفت...!
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

مستند ایده های بزرگ انیشتین

مستندی دیدنی از زندگی دانشمند جهانی آلبرت انیشتین. به زندگی شخصی و کاری وی پرداخته می شود و...
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند آبشار نیاگارا

آبشارهای نیاگارا ترکیبی از دو آبشار بسیار بزرگ و یک آبشار کوچکتر میباشد که بر رودخانه نیاگارا واقع است. از لحاظ موقعیت...
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۶۲۹
دیروز :
۱۷۸۶
مجموع بازدید ها :
۸۸۳۲۰۷۵۴