فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
آموزش قدم به قدم بدنسازی

مجموعه فیلم های آموزش کامل بدنسازی بصورت کامل و قدم به قدم زیر نظر پزشکان

Muscle & Fitness Training System – Complete Tutorial

بدنسازی ورزشی است که با علم آمیخته است . اگر شما تمرینات خود را با اصول صحیح و علمی ادامه دهید نتایج شگفت انگیزی را در خود مشاهده می کنید و این در سایه ی مطالعات علمی و مراجعه به سایت های مربوط به بدنسازی و دیدن فیلم های آموزشی امکان پذیر می باشد.

بدنسازی به انجام یکسری تمرینات بدنی با وسیله و دستگاههای گوناگون به طُرُق مختلف اطلاق می‌شود که با کمک تغذیة اصولی و علمی، آمادگی‌های جسمانی فرد را رشد داده و تاثیرات بسیار مطلوبی بر توانایی‌های بدنی فرد بر جا می‌گذارد. لازم بذکر است که این افزایش آمادگی‌های جسمانی، هم قدرتی و هم استقامتی می‌باشد. بر اثر انجام تمرینات بدنسازی به بهترین شکل، حالتی در بدن ایجاد می‌شود که علاوه بر افزایش قدرت و توانایی‌های بدنی، نمای ظاهری بدن به صورتی موزون و متناسب در می‌آید که از آن با عنوان زیبایی اندام یاد می‌شود.

عبارت دیگری که برای این فعالیت استفاده میشود پرورشِ اندام است که در هنگام استفاده از این کلمه معمولا منظور افزایش حجم عضلانی و کاهش همزمان چربی برای فرمگیری بهتر بدن است. اکثر ورزشکاران، بدنسازی را به عنوان جزء مکمل به ورزش اضافه می کنند تا رشد عضلات مورد استفاده را بهبود ببخشد. شما در این آموزش بصورت قدم به قدم خواهید آموخت که چگونه اندامی مناسب داشته باشید.

این آمورش هم برای آقایان و هم برای خانم ها تهیه شده است و بر روی 5 اصل مهم که شامل انواع تمرینات برای شکم و کمر , تمرینات مربوط به کمر و پشت و پاها , تمرینات مربوط به قفسه سینه و کتف ها , تمرینات مربوط به بازوها و دست ها و تمرینات خانگی است. تمامی مراحل آموزشی که در این فیلم موجود می باشد توسط پزشکان تایید شده و مدرس این مجموعه نیز یک پزشک حرفه ای در همین زمینه می باشد.

آموزش اول : Abs
در این قسمت از آموزش که شامل 6 درس می باشد شما یاد خواهید که چگونه عضلات شکم و کمر و پهلوهای خود را تقویت کنید و از شر چربی های اضافه خلاص شوید و بتوانید شکمی کاملا ورزیده و در عین حال ترک خورده داشته باشید.

آموزش دوم : Arms
در این قسمت از آموزش که شامل 4 برنامه کامل و 15 تمرین می باشد شما یاد خواهید گرفت که چگونه بر روی عضلات دوسر و سه سر بازویی و پشت بازو کار کنید و به اندام دلخواه خود برسید.

آموزش سوم : Chest & Shoulders
در این قسمت از آموزش که شامل 4 برنامه کامل و 18 تمرین می باشد شما یاد خواهید گرفت که چگونه عظلات سینه و شانه خود را قوی کنید. در این بخش آموزش های بسیار حرفه ای وجود دارد که می تواند خیلی زود شما را به اندام دلخواه برساند.

آموزش چهارم : Back & Legs
در این قسمت از آموزش که شامل 4 برنامه کامل و 22 تمرین می باشد شما یاد خواهید گرفت که چگونه عضلات پشت پا و ران های خود را تقویت کنید و ماهیچه های خود را قوی کنید.

آموزش پنجم : Home Training
در این قسمت از آموزش که شامل 5 برنامه کامل و 36 تمرین می باشد شما یاد خواهید گرفت که چگونه در خانه و بدون داشتن دستگاه های مختلف مانند پرس سینه و هالتر تمرین کنید و بتوانید اندام خود را تقویت کنید و کلا این بخش به آموزش کامل تمامی اعضای بدن می پردازد.

قيمت : ۵۵۰۰ تومان
تعداد : 1 DVD
 
محصولات مشابه

آموزش رقص ایرانی

بزرگترین و کاملترین مجموعه آموزش رقص ایرانی. به صورت کامل و تمرینی از پایه. برای همه سبکها و سلیقه های گوناگون
قيمت : ۱۱۰۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش آب کردن چربی شکم

آموزش آب کردن چربی های شکم در عرض ۹۰ روز. با این مجموعه به بدنی شش تکه ایده آل و عضلانی دست پیدا کنید.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش یوگا (سری دوم)

آموزش کامل و گام به گام یوگا از دوره آماتور تا حرفه ای. یوگا سفر به درون از روی نیاز ، افراد زیادی را به صورت عالی تسکین میدهد.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش ورزش بانوان (سری 3)

به وسیله خانم آنا سرگیونا کورنیکوا تنیسور بسیار معروف روسی ، ایروبیک را به روش حرفه ای و در خانه بیاموزید!
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش ورزش دوران بارداری 1

ایروبیک آرام دوران بارداری ویژه بانوان باردار. ایروبیک گروهی مادران باردار توسط بزرگترین مدرس ایروبیک مادران در اروپا.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش لاغری در 10 دقيقه

دلتان میخواهد هر لباسی كه دوست دارید اندازه تان باشد؟ آیا میخواهید اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشید؟
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش ورزش بانوان (سری 1)

اندام متناسب ، بدنی سالم و روحیه ای شاداب داشته باشید. بدون نیاز به قرص های لاغری و دستگاه های متعدد و جاگیر.
قيمت : ۶۵۰۰ تومان
|
تعداد : 4 CD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۵۰۴
دیروز :
۲۰۷۸
مجموع بازدید ها :
۸۸۲۲۸۱۵۸